Звіт про відстеження результативності

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Івотської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта проекту рішення Івотської сільської ради «Про затвердження правил благоустрою с.Івот Івотської сільської ради»

Звіт про повторне відстеження регуляторного акта-рішення 49 сесії 7 скликання Івотської сільської ради від 27.06.2019 року "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік"

ЗВІТ про повторне відстеження регуляторного акта –  рішення 38 сесії 7 скликання Івотської сільської ради від 25.06.2018

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

про базове відстеження результативності проекту регуляторного акту-

рішення Івотської сільської ради Шосткинського району Сумської області

«Про місцеві податки і збори на 2019 рік»

1.Вид та назва регуляторного акту:

Проект рішення Івотської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2019 рік».

2.Назва виконавця заходів базового відстеження:

Виконавчий комітет Івотської сільської ради Шосткинського району Сумської області

3.Цілі прийняття акту:

Ціллю прийняття цього регуляторного акту є встановлення у  селі Івот місцевих податків і зборів відповідно до визначеного Податковим Кодексом України (зі змінами) переліку і в межах визначених ним граничних розмірів ставок та отримання до сільського бюджету Івотської сільської ради відповідних надходжень.

4.Строк виконання заходів з відстеження:

01.06.2018 – 29.06.2018

5. Тип відстеження:базове відстеження.

6.Методи одержання результатів відстеження:статистичний

- вивчення умов здійснення господарської діяльності по видах, по яких встановлюються ставки єдиного податку та місцевих податків і зборів;

7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи даних:

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

1). Статистичні показники:

-  сума надходжень до сільського бюджету у вигляді місцевих податків і зборів, грн.;

Для визначення кількісного значення статистичних показників результативності використовувалися дані бухгалтерського обліку.

2). Показники соціологічних досліджень:

- рівень поінформованості суб’єктів підприємницької діяльності щодо положень регуляторного акта;

- розмір коштів, що витрачаються суб’єктами господарювання,пов’язаними з виконанням вимог акта.

Кількісне значення показників соціологічного дослідження отримане в результаті проведення опитування суб’єктів підприємницької діяльності, організованого працівниками виконавчого органу сільської ради.

8.Кількісні та якісні значення показників результативності акту:

Показники результативності дії

регуляторного акту

2017 рік

6 місяців 2018

Прогноз на 2019 рік

1. Надходження досільського бюджету місцевих податків і зборів, разом, тис.грн

951500

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

19318,33

41000

Транспортний податок

0,0

Податок на землю

630000

Єдиний податок І група

0,0

Єдиний податок ІІ група (від 8 до 20%)

280500

Розмір коштів і час, що витрачатимуться платниками місцевих податків і зборів, пов’язаними з виконанням вимог регуляторного акту:

- розмір коштів визначається на підставі Податкового кодексу України;

- час, який витрачають платники місцевих податків і зборів не залежить  від їх розміру.

Основним показником результативності регуляторного акту є збільшення надходжень до сільськогобюджету.

Прийняття даного регуляторного акту забезпечить:

- поповнення дохідної частини сільського бюджету для забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку села;

Сільський голова                                                                      О.Г.Дуб

ЗВІТ про повторне відстеження регуляторного акта – рішення 25 сесії 7 скликання Івотської сільської ради від 13.07.2017

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

ЗВІТ про повторне відстеження регуляторного акта –рішення 11 сесії 7 скликання Івотської сільської ради від 05.07.2016