Планування регуляторної діяльності

план-графік з відстеження регуляторних актів прийнятих на 2020 рік  згідно наведеної форми:

Відповідальна особа за відстеження

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік. (49 сесія 7 скл. від 27.06.2019)

2019 рік

червень

Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку села.

2020 рік

Секретар сільської ради Сочан А.А.

Про затвердження правил благоустрою с.Івот Івотської сільської ради (проект рішення)

базове

січень

Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку села, постійна комісія , мандатна, з питань

депутатської діяльності та етики, законності та

охорони правопорядку.

Секретар сільської ради Сочан А.А.

Сільський голова                                                                                О.Г.Дуб

діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів Івотської сільської ради на 2020 рік.

Назва, вид документу

Цілі прийняття

Строки підготовки

Найменування відповідальних виконавців

1.

Місцеві податки і збори на 2021 рік

З метою наповнення доходної частини місцевого бюджету

ІІ квартал 2020 року

Постійна комісія з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку села.

Про затвердження правил благоустрою с.Івот Івотської сільської ради

З метою збереження і охорони навколишнього природного середовища

І квартал 2020 року

Постійна комісія з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку села, постійна комісія , мандатної, з питань

депутатської діяльності та етики, законності та

охорони правопорядку

Секретар сільської ради                                                                       А.А.Сочан

План-графік з відстеження регуляторних актів прийнятих на 2018 рік  згідно наведеної форми зі змінами:

Відповідальна особа за відстеження

Про визначення мінімальної вартісті місячної оренди 1 м² загальної площі нерухомого майна по с.Івот (12 сесія 6 скл. від 03.11.2011)

періодичний

Листопад

Секретар сільської ради Сочан А.А.

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік. ( 25 сесія 7 скл. від 13.07.2017)

2017 рік

2018 рік

Секретар сільської ради Сочан А.А.

Сільський голова                                                                    О.Г.Дуб

План-графік з відстеження регуляторних актів прийнятих на 2019 рік  згідно наведеної форми зі змінами:

періодичний

Листопад

2018 рік

Секретар сільської ради Сочан А.А.

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік. ( 38 сесія 7 скл. від 25.06.2018) (зі змінами)

2019 рік