Проекти рішень

 

Проект рішень 65 сесії сьомого скликання 2020 року

Проек рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік

Проект рішення "Про затвердження санитарної очистки села Івот"

Проект рішення "Про затвердження правил благоустрою села Івот Івотської сільської ради"

Проект рішення "Про хід виконання сільської програми захисту населення і території Івотської сільської ради від НС техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки

Проект рішень 38 сесії сьомого скликання 2018 р.

Проект рішень 39 сесії сьомого скликання 2018 р.

Проект рішення "Про виконання бюджету сільської ради за 2018 рік

Проект рішення "Про перелік обєктів та видів суспільно-корисних робіт..."

Проект рішення "Про уточнення площ земельних ділянок"

ПРОЕКТ

 

Івотська сільська рада

Сьоме   скликання

_______________ сесія

 

РІШЕННЯ

 

від ______________ 2018 року

 

Звіт про виконання сільського

бюджету за І півріччя 2018 року

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію головного бухгалтера сільської ради Поліщук О.В. про те, що за 6 місяців 2018 року до бюджету сільської ради надійшло 544914,48 грн..

     З них 544914,48   грн. власних доходів, або 58,4% до затвердженої суми на рік.

             З власних доходів:

рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 36923,18 грн., або 53,5% до затвердженої суми за рік,

податок на землю-267026,06 грн., або 52,4% до затвердженої суми на рік,

податок на майно, відмінне від земельної ділянки – 19318,33 грн., або 96,6 % до затвердженої суми на рік,

акцизний збір – 4412,00 грн. , або 51,9 % до затвердженої суми на рік,

єдиний податок з фізичних осіб-_140309,22 грн.,   або 56,12 %, держмито – 626,11 грн., або   41,7 % до затвердженої суми на рік,

адміністративні штрафи-00,0 грн., або-  -% до затвердженої суми на рік,

інші  надходження – 1037,25грн., або 29,6% до затвердженої суми на рік, плата за надання інших адміністративних послуг-339,25грн,плану не було,  єдиний податок з сільгоспвиробників – 72403,08 грн., або 102,7 % до затвердженої на рік суми,  адміністративний збір за державну реєстрацію 2520 грн., плану не було,та керуючись пунктом 1 статті 28 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» Івотська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію головного бухгалтера Поліщук О.В. про виконання сільського   бюджету за І півріччя 2018 року  по доходах в сумі  544914,48 грн., та по видатках в сумі 562064,33 грн  прийняти до відома.

2. Головному бухгалтеру Поліщук О.В. активізувати роботу  щодо надходження  до  бюджету сільської ради  «держмита».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Дуба О.Г.

 

   Сільський голова                                                  О.Г.Дуб               

ПРОЕКТ

Івотська сільська рада

Сьоме  скликання

_____________ сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ____________ 2018 року

 

Про хід виконання програми

економічного і соціального розвитку

села за І півріччя 2018 року

 

 

Заслухавши звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку села за І півріччя 2018 року та керуючись пунктом 22  статті 26,пунктом 9 статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Івотська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Звіт про виконання Програми економічного та соціального розвитку

села за І півріччя 2018 року  прийняти до відома (додаток додається).

 

 

 

Сільський голова                                                                 О.Г.Дуб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

Додаток

до проекту рішення сільської ради від ________2018 р.

 

 

З в і т

 про виконання програми економічного та соціального розвитку села

за І півріччя 2018 року

 

Робота спеціалістів виконавчого апарату ради, членів виконавчого комітету, депутатів сільської ради, господарюючих суб’єктів всіх форм власності була спрямована на задоволення матеріальних та духовних потреб населення, проживаючих в селі Івот.

В селі Івот  налічується 533 домогосподарства.  Станом на 01.07.2018 року на території Івотської сільської ради проживає 747 мешканців із них 117 дітей , працездатне населення складає -  196 чоловік.

За І півріччя 2018 року  нами проведена  наступна робота  по виконанню Програми

Повноваження в галузі  бюджету ,фінансів і цін.

Питання ,  що стосуються  бюджету, найважливіші  в  житті Івотської територіальної  громади, вони  регулярно розглядаються на засіданнях виконачого комітету та сесіях сільської ради. На кожній, із проведених  сесій в 2018 році, розглядалося питання  використання бюджетних коштів та внесення змін до сільського бюджету.

Надходження до бюджету сільської ради склали 544914,48 гривень.

Видатки сільського бюджету за ІІ півріччя 2018 року склали  562064,33 гривень.

Повноваження щодо управління комунальною власністю.

До комунальної власності територіальної громади  відносяться  будівля сільської рада, сільська бібліотека, сільський клуб,пожежне депо; водопровідні  мережі-  5км, 2 артезіанських свердловини, пасовища за межами села 96,866 га.

Повноваження в галузі  житлово-комунального господарства, торговельного  та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку

В сільській раді  програмою закладені кошти в сумі 15 тисяч гривень на проведення лабораторних досліджень якості питної води з шахтових колодязів та башт села.

Утримуються шахтові колодязі в належному санітарному стані за рахунок користувачів, жителів вулиць Центральна, Молодіжна, Зуєва, частково 10 Березня та Лісова при наданні допомоги техніки ТОВ «УГАК».

На альтанку для відпочинку (зупинку) використано 23884 гривень, надана субвенція Івотському НВК на виготовлення проекту для встановлення метало пластикових вікон в сумі 30000 гривень.

Надається дієва допомога населенню в придбанні балонного газу, дров.

За необхідністю проводилась розчистка доріг від снігу.

Протягом  опалювального періоду здійснювався контроль за підтриманням належного температурного режиму в осінньо – зимовий період 2017- 2018 років в школі, дитсадкові   групі , лікарській амбулаторії , бібліотеці, сільському клубі, сільській раді.

Сільська рада, сільська бібліотека  та Івотський НВК забезпечено дровами на опалювальний сезон 2018-2019 років на 100%, В сільський клуб, Івотську амбулаторію дрова будуть завезені до початку опалювального сезону.

На території сільської ради торгівлю здійснюють приватні підприємці Закарян А.Б., Коваленко С.В., Івотське ССТ, Приходько Н.В.,пересувне відділення поштового зв’язку, 2 рази на тиждень понеділок і п’ятниця приїздять підприємці з м. Шостки.

В структурі товарообігу продажі продовольчої групи товарів ковбасних виробів, круп , кондитерських та інших товарів., є в наявності господарські товари.

Всі магазини забезпечені необхідною вимірювальною технікою, дотримується санітарний стан, у двох магазинах є термінали для розрахунку картками за товари.

Скарг від громадян  села з питань торгівельного обслуговування не надходило.

Повноваження в сфері  освіти,охорони здоров′я, культури,  фізкультури і   спорту

На території ради функціонує НВК , який забезпечений педагогічними кадрами на 100% , всі предмети викладають спеціалісти , згідно графіку вчителі проходять перепідготовку і атестацію . На даний час в школі навчається 59 учнів , в садковій групі знаходяться 22 дитини . Всі діти 5-річного віку охоплені дошкільною освітою. Створені  належні умови для навчання і виховання дітей молодшого віку на базі НВК с.Івот. ; До місця навчання та у зворотному напрямку підвозиться  15 учнів ( Вовна-4 учня, Дубрівка - 2, Каліївка - 3, Глазове -3, Пенькозавод (Івот) -3) 

Їдальня школи забезпечена продуктами харчування.

З 29 травня по 15 червня 2018 року працював пришкільний відпочинковий табір «Сонечко», в якому було оздоровлено  38 дітей, серед них 18 дітей різних категорій (ЧАЕС, діти-сироти, діти з багатодітних  та малозабезпечених родин, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій).

Було організоване дворазове харчування за рахунок державних коштів. На кожну дитину виділялось 18 гривень.

У таборі проводились різноманітні ігри, конкурси змагання між загонами. Діти ходили в походи, побували на екскурсії. Активно приймали участь у шоу «Школа має таланти».Кожна дитина проявила свій талант за що отримували призи, грамоти, подяки.

Медичне обслуговування населення задовільне.

На протязі І  півріччя 2018 року пройшли флюорографічне  обстеження 244 чоловік (пільгова категорія населення частково забезпечена ліками по пільговим рецептам).

Надано допомоги на лікування 6 чоловікам  на суму24600 гривень.

В сільському клубі функціонує 5 формувань: дискотека, яка відбувається щоп’ятниці та щосуботи, вокально-жіночий колектив «Журавка», вокально-дівочий колектив «Івотчанка», театральний гурток, гурток фотолюбителів «Фотомить». Молодь села приймає активну участь в районних заходах.

З початку року проводились такі заходи: у січні - Колядки та щедрівки, театралізоване свято «Вертеп», виховний захід «Моя суверенна Україно!» до Дня Соборності України; у березні – мітинг ушанування односельців «Ми пам’ятаємо Івотську трагедію», 27 квітня виховна година до дня Чорнобильської катастрофи, 9 травня мітинг до Дня Перемоги «Свята Перемога», 12 травня святковий концерт присвячений  Дню матері «Тобі, єдиній».

Робота по розвитку  фізичної культури і спорту на території сільської ради проводиться належним чином

Створені необхідні умови для підвищення фізичної підготовки  призовної молоді, для проходження служби у збройних силах України. Учні Івотського НВК постійно приймають участь в районних спартакіадах серед школярів.

Серед класів проводиться різні змагання, а саме по тенісу, шашкам, стрибки в висоту з місця, змагання зі стрільби. Також проводилось спортивне свято присвячене Збройним силам України.

Благоустрій      території сільської ради.

Розроблена та затверджена Схема санітарного очищення та прибирання с Івот та Правила  благоустрою  рішенням виконкому № 31 від 12 липня 2012 , які не змінювались.

Утримуються в належному стані 5 пам’ятників та меморіальний комплекс.

Програмою економічного і соціального розвитку села на 2018 рік  було закладено 12914 гривень з бюджету сільської ради на організацію і проведення оплачуваних громадських робіт для безробітних.

На оплачуваних громадських роботах по благоустрою села з квітня по травень працювало 9 чоловік, витрачено з бюджету сільської ради 11018,86 гривень на оплату праці.

Повноваження в сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

З початку 2018 року прийнято рішення «Про розширення створених громадських сіножатей та пасовищ на території Івотської сільської ради» з метою передачі в комунальну власність земельних ділянок для розширення створених громадських сіножатей та посавищ орієнтовною площею 100,00 га, розташованих за межами на  території Івотської сільської ради Шосткинського району Сумської області за рахунок земель державної власності»  та  «Про плату за користування громадськими пасовищами та сіножатями на 2018 рік», «Про внесення змін до договору тимчасового користування земель не переоформлених(не успадкованих) земельних часток (паїв), що можуть бути визнані відумерлою спадщиною з ТОВ «УГАК» від 01.05 2018 року»,  «Про розгляд заяв щодо надання земельної ділянки, кадастровий номер 5925381700:01:001:0667».

Повноваження в сфері соціального захисту населення..

Важливе місце в роботі сільської ради займає захист малозабезпечених верств населення. Таких на території сільської ради : інвалідів - 35 ; одинокі пристарілі – 24; пільгові категорії населення всього -40 чоловік в тому числі інвалідів ВВ війни - 1, учасників ВВ війни -13 , учасників  БД в зоні АТО -6 чоловік,інвалід армії -1 чоловік, малозабезпечених – 19.

Пільгова категорія громадян забезпечена дровами , зрідженим газом.

Виплачена щомісячна допомога інваліду Великої Вітчизняної війни в сумі 1050 гривень.

Соцробітниками Путиловою О.М. та Гончаровою О.П. надається певна допомога одиноким  жителям похилого віку, у них на обслуговуванні знаходиться 24 чоловіка.

Надається дієва допомога населенню в придбанні балонного газу, дров. З початку року надана допомога в оформленні субсидій  137 мешканцям села.

Забезпечено своєчасне виявлення, обліку, проведення соціального інспектування та супроводу сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, надання їм комплексної допомоги. Протягом ІІ кварталу неодноразово відвідувалась родина Черненко Н.О., Тарасенко Т.Ю., Насико Т.В., Литвинова Н.М., Гончарова Н.Ф. На території села немає сімей, які знаходяться під соціальним супроводом фахівців РЦСССДМ

Повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян

Сільська рада в своїй  діяльності є публічною та відкритою. Про свою відкритість та роботу для жителів свідчить і те,що апарат сільської ради приймає населення не тільки в приймальні дні, а кожного дня. Рішення сесій висвітлюємо на офіційному веб-сайті.

До сільської ради  за І півріччя 2018 року надійшло 8 зверненнь громадян, 2 зверненн були на особистому прийомі у сільського голови, останні на особистому прийомі у секретаря. На всі звернення громадян були надані роз’яснення в ході прийому, всі питання вирішені позитивно.

За І півріччя 2018 року проведено 7 пленарних засідання сільської ради сьомого скликання, прийнято 24 рішення.

Виконавчий комітет сільської ради  виконує власні  та делеговані вищестоящими органами  виконавчої  влади повноваження.

За І півріччя 2018 року  проведено 10 засіданнь виконавчого комітету на яких розглянуто 25 питань

За звітний період спеціалістами виконавчого апарату ради проводилась наступна робота:

- вчинено 32  нотаріальних  дій (видано 7 заяви-відмови, оформлено і видано 18 довіреностей, 7 заповітів)

На протязі звітного періоду було зареєстровано народження - -  , шлюбу - -, смертей - 4.

Прибуло на територію села  10 чоловік, вибуло 4 чоловіка.

Знаходяться на обліку в центрі зайнятості - 24чоловік.

В селі проживають 6 багатодітних сімей , діти - сироти 2 чоловіка

На протязі  І півріччя 2018 року надано жителям села всіляких довідок – 186.

Протоколів про адміністративне правопорушення не надходило

 

 

Секретар сільської ради                                                  Сочан А.А.

ПРОЕКТ

Івотська сільська рада
Сьоме скликання

___________  сесія

РІШЕННЯ

від  _____________  2018року

 Про хід виконання сільської програми

захисту населення і території Івотської

сільської ради від надзвичайних ситуацій

техногенного  та природного характеру

на 2016-2020 роки

 

На 18 сесії сьомого скликання від 22 грудня 2016 року була затверджена Програма захисту населення і території Івотської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020роки.

         У 2017 році рішенням 30 сесії сьомого скликання від 07.11.2017 року були затверджені кошти в сумі 1500 гривень на придбання вакцини для птиці на випадок падежу. У 2018 році надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не було,  стан в селі задовільний, тому кошти не використані

         Відповідно до  пункту  27 частини першої статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» ,  Івотська сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :    

1.Дотримуватись виконання заходів програми з метою створення безпечних умов життєдіяльності населення

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, соціально - економічного розвитку села.

 

 

Сільський голова                                                 О.Г.Дуб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОЕКТ

Івотська сільська рада

Сьоме скликання

_____________ сесія

 

РІШЕННЯ

 

від _______________ 2018 року

 

Про хід виконання заходів

програми розвитку фізичної

культури і спорту на 2017-2020 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря сільської ради Сочан А.А. «Про хід виконання заходів програми розвитку фізичної культури і спорту в селі Івот на 2017-2020 роки» та керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Івотська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію «Про хід виконання заходів програми розвитку фізичної культури і спорту в селі Івот на 2017-2020 роки» прийняти до відома (додається).

2.Виконкому сільської ради продовжувати роботу по створенню умов для залучення молоді села до масового спорту.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  мандатну з питань депутатської діяльності та етики, законності та охорони правопорядку.

 

 

Сільський голова                                            О.Г.Дуб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

 до проекту рішення

 _________ сесії 7 скл.

 від ________2018 року

 

 

Інформація

щодо стану виконання заходів  програми розвитку фізичної культури

і спорту в селі Івот на 2017-2020 роки

 

         Дана  Програма була затверджена рішенням двадцять п’ятої  сесії сьомого  скликання Івотської сільської ради від 13 липня 2017 року.

Мета Програми полягає у створенні умов для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, а також максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді в школі  вищих досягнень та виховання її в дусі олімпізму.

         На території сільської ради знаходиться спортивний майданчик НВК та футбольне поле, які в задовільному стані. Правила утримання майданчику знаходяться у керівництва Івотського НВК.

         Кожен рік в липні місяці проводяться змагання з міні футболу між північними селами  району.

    Робота по розвитку  фізичної культури і спорту на території сільської ради проводиться належним чином

Створені необхідні умови для підвищення фізичної підготовки  призовної молоді, для проходження служби у збройних силах України. Учні Івотського НВК постійно приймають участь в районних спартакіадах серед школярів.

Серед класів проводиться різні змагання, а саме по тенісу, шашкам, стрибки в висоту з місця, змагання зі стрільби. Також проводилось спортивне свято присвячене Збройним силам України.

         Молодь, діти села приймають активну участь у заходах, які присвячені розвитку фізкультури і спорту.

 

 

Секретар сільської ради                                             А.А.Сочан.

 

                                                                                                ПРОЕКТ

Івотська сільська рада

Сьоме скликання

______________ сесія

 

РІШЕННЯ

 

від __________2018 року

 

Про внесення змін до рішення

25 сесії 7 скликання від 13.07.2017 

«Про встановлення місцевих податків

і зборів на 2018 рік».

 

         Розглянувши листа № 846 від 07.09.2018 року ДП Шосткинське лісове господарство» та лист –звернення № 393 від 06.09.2018 року  Шосткинського дочірного агролісогосподарського підприємства «Шосткинський агролісгосп»  щодо встановлення ставки земельного податку за користування земельними ділянками лісогосподарського призначення відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деякиї законів  України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» № 2497-УІІІ від 10.07.2018 року, керуючись ст..ст. 273, 277, 284 Податкового кодексу України та ст..ст. 26,69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Івотська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Пункт3  ставок земельного податку по Івотській сільській раді за земельні ділянки, нормативну  грошову оцінку  яких не прведено (за межами н/п) на 2018 рік  додатку 1 рішення 25 сесії 7 скликання від 13.07.2017 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» викласти в такій редакції

№ з/п

Категорія земель

Ставка податку плати за землю з 01.01.2018 % від нормативної грошової оцінки

3

Землі лісогосподарського призначення

0,1

2. Термін дії рішення до 31.12.2018 року

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів, соціально - економічного розвитку села.

 

В.о.сільського голови                                        А.А.Сочан

 

 

 

 

Виконавчий комітет Івотської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань з метою  обговорення проекту містобудівної документації, розробленої ФОП Якименко В.І., а саме: «Детальний план території земельної ділянки Івотського НВК на території с.Івот вул..Сіверська, 67 Шосткинського району Сумської області» з метою визначення  принципів   планувально-просторової  організації  забудови  та  розміщення,модульної теплогенераторної  на існуючій земельній ділянці  НВК; функціонального призначення, розподіл території згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами;   містобудівні умови та  обмеження; доцільність, обсяги, послідовність використання території;   обсяги інженерної підготовки території;  систему інженерних мереж; порядок організації транспортного руху;  порядок  благоустрою та озеленення території.площі земельної ділянки для запланованої діяльності; оцінки ступеня впливу існуючого об'єкта на використання суміжних земельних ділянок; уточнення параметрів існуючих споруд та прилеглих до них територій; визначення межі зон екологічного та техногенного впливу проектованого об'єкта.

Громадські слухання триватимуть до 17.10.2018.  Пропозиції та зауваження до проекту містобудівної документації приймаються виконкомом Івотської сільської ради за адресою: 41113, Сумська область, Шосткинський район, с.Івот вул. Сіверська, 65, або на електронну адресу – ivotskayasr@ukr.net.

Зміст С. 1. Вступ…………………………………………………….……………….………...…3 2. Стислий опис природних, соціально-економічних та містобудівних умов …...4 2.1 Природно-кліматичні умови…………………………………..………………..4 2.2 Соціально-економічні умови……………………………….………………......4 2.3. Містобудівні умов………………………………….…………………………...4 3. Оцінка існуючої ситуації……………………………………………………………5 3.1. Стан навколишнього середовища ………………………………………….….5 3.2. Використання території…………………………………………………….….5 3.3. Характеристика (за видами, поверховістю, технічним станом) будівель ……..……………………………………………………………………….5 3.4. Озеленення та благоустрій …………………………………..………………....6 3.5. Інженерне обладнання , транспорт………………………………………..….6 3.5.1. Дороги та автотранспорт …………………………………………………6 3.5.2. Водопостачання та каналізація………………………………………...…6 3.5.3. Електропостачання……………………………………………………….6 4. Розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови, структура забудови, яка пропонується……………………………………………6 5. Характерисика видів використання території…………………………………....6 6. Пропозиції щодо встановлення режиму забудови території та основні принципи планувально-просторової організації території…………….…7 7. Переважні, супутні і допустимі види використання території…………..…....8 8. Інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд…………......8 8.1. Електропостачання……………………………………………………………8 8.2. Водопостачання та каналізування…………………………………………..…8 8.3. Теплопостачання……………………………………………………………...…9 8.4. Зв'язок та телефонізація…………………………………………………….......9 8.5. Санітарне очищення……………………………………………………….....…9 9. Вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту………………………………………………………..…10 10. Інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору……………………………………………...…11 11. Комплексний благоустрій та озеленення території……………………………11 12.Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища…..12 13. Заходи цівільного захисту (цивільної оборони) та протипожежні заходи ………………………………………………………………………………….12 14. Заходи щодо реалізації детального плану……………………………………….13 71/18-00-ПЗ Арк. 2 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. 15. Перелік вихідних даних…………………………………….…………….……….14 16. Основні техніко-економічні показники детального плану……………….…..15 71/18-00-ПЗ Арк. 3 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. 1. Вступ Територія, що розглядається детальним планом, розташована в межах села Івот по вулиці Сіверська,67 Шосткинського району. Проект розроблений згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», державних будівельних норм: ДБН Б 1.1-14:2012 « Склад та зміст детального плану території» ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад і зміст генерального плану населеного пункту» ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» ДБН Б.1.1-6:2007 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження схем планування території району». ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» ДСП 173-96 «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» ДБН В.2.2-3:2018 "Заклади освіти " ДБН В.1.1-7-2016 «Пожежна безпека об'єктів будівництва» Детальний план території забудови розроблений на топографічній зйомці М 1:500 в системі координат СК 63, виконаній ПП «Укрторгпром» в 2018 році Завданням проекту є: на основі аналізу існуючої ситуації, містобудівної документації, техніко-економічного розрахунку визначити: - принципи планувально-просторової організації забудови та розміщення модульної теплогенераторної на існуючій земельній ділянці НВК; - функціональне призначення, розподіл території згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами; - містобудівні умови та обмеження ; - доцільність, обсяги, послідовність використання території; - обсяги інженерної підготовки території; - систему інженерних мереж; - порядок організації транспортного руху; - порядок благоустрою та озеленення території. Оцінити ступінь впливу проектованого об'єкта на використання суміжних земельних ділянок. Уточнити параметри існуючих споруд. Обґрунтувати можливість розміщення об'єкта в умовах сформованої містобудівної ситуації. АВТОРСЬКІ ПРАВА Авторський колектив, передаючи Замовнику документацію, не передає Замовнику авторські права на неї. Всі ідеї, що представлені в цій містобудівній документації у вигляді малюнків, схем, креслень, описувань тощо, є власністю ФОП Якименко В. І. і авторського колективу проекту. Розробка наступних стадій проектування, використання вище зазначених ідей для іншої мети, а також копіювання даної документації як фізичними, так і юридичними особами забороняється без письмового підтвердження згоди автору проекту. 71/18-00-ПЗ Арк. 4 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. 2. Стислий опис природних, соціально-економічних та містобудівних умов 2.1 Природно-кліматичні умови Згідно ДСТУ-Н б.В.1.1-27:2010 « Будівельна кліматологія» територія села Івот відноситься до І кліматичного району (північно-західного). Кліматична характеристика району характеризується наступними даними: Температура зовнішнього повітря: абсолютна мінімальна –––– мінус 360С; абсолютна максимальна –––– плюс 380С; Клімат – помірно-континентальний із середньорічною температурою плюс 6,10С. Середня за рік відносна вологість 78 %. Середньорічна кількість опадів –– – 607 мм/рік. Глибина промерзання ––– 1,20м. Клімат села характеризується помірною холодною зимою та теплим літом. На території Івотської сільської ради розташовано багаторічні ліси та лісовкриті землі. Більша частина територія з лісовкритими землями, село перетинає річка Івотка. Ґрунтові води залягають на глибині 7,5-7,6 м. Інженерно-геологічна складність освоєння території - І. Ґрунтові умови - суглинки темно-сірі ,чорні, тверді; піски пилуваті сірі, мало вологі; суглинки сірі, тверді, з прошарками пісків; супіски сірі, тверді, з прошарками пісків; піски мілкі світло-сірі, жовтувато-бурі, жвтувато- сірі,маловологі до насичених водою. Територія, яка розглядається , розташована поблизу річки Лопатина. Бере початок річка на північно-східній околиці Івота. Спочатку тече на південний захід, а потім на південний схід через село і впадає у річку Івотку, ліву притоку Десни. Річку перетинає автомобільна дорога Т1908. 2.2 Соціально-економічні умови Ціллю планованої діяльності є будівництво модульної теплогенераторної для забезпечення будівель НВК якісним теплом та економії паливних ресурсів. 2.3. Містобудівні умови Село Івот Шосткинського району Сумської області розташоване у північній частині України, в північно-східній частині Сумської області. Географічні координати 510 58'57" північної широти та 330 29'35" східної довготи. Площа території села складає - 25,5494 га. Село Івот знаходиться на відстані 18 км від міста Шостка. Ділянка, на якій передбачено будівництво котельні, межує: - на півночі – житлова забудова та землі загального користування - на сході – землями загального користування (вулиця Сіверська) та землі сільської ради; 71/18-00-ПЗ Арк. 5 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. - на півдні – землями загального користування (вулиця Сіверська), а за нею частина території Івотського НВК (будівля дитячого садка) та територія Івотської сільської ради (будівля сільської ради); - на заході – землями загального користування (вулиця Сіверська) та житлова забудова. Аналіз існуючої містобудівної ситуації виявив такі планувальні обмеження в межах проектованої ділянки: -охоронна зона свердловини технічної води (10м); - охоронна зона телефонної кабельної мережі 3кб ТПП 10х2 (2 м); -межі земельних ділянок існуючих об'єктів; -існуючі червоні лінії вулиць; -водоохоронна зона річки Лопатина (25м) Об’єкти охорони пам'яток історії та культурної спадщини на ділянці відсутні. 3. Оцінка існуючої ситуації 3.1. Стан навколишнього середовища У межах ділянки відсутні об'єкти, які забруднюють повітря, ґрунт і водні об'єкти. В цілому в даний час стан навколишнього середовища території проектування можна оцінити як задовільний. 3.2. Використання території Цільове призначення – (1.12.3 ) землі громадської забудови Івотської сільської ради Шосткинського Сумської області (освіта). Загальна площа земельної ділянки, де планується будівництво модульної теплогенераторної становить–1,2472га. Рельєф ділянки не рівний. Перепад висот по ділянці складає від 143 до 146м. Можливість освоєння території під будівництво модульної теплогенераторної на достатньому рівні. Конфліктних інтересів суміжних з ділянкою територіальних громад, щодо забудови та використання території , водо та енергозабезпечення,охорони довкілля не визначено. 3.3. Характеристика (за видами, поверховістю, технічним станом) будівель В даний час на ділянках, які розглядаються детальним планом, знаходяться діючі дві будівлі школи, будівля їдальні, господарське приміщення та одна недіюча будівля школи . Всі будівлі одноповерхові. Між будівлею їдальні та недіючею будівлею розташований дитячий ігровий майданчик. Будівлі школи знаходиться в задовільному стані, недіюча будівля-в незадовільному стані та потребуює значної реконструкції. Детальним планом території визначається можливість розміщення модульної теплогенераторної на території земельної ділянки НВК. 71/18-00-ПЗ Арк. 6 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. 3.4. Озеленення та благоустрій В даний час ділянка має ґрунтове покриття з природною трав'янистою рослинністю. Хаотично розташовані багаторічні дерева та чагарники. Благоустрій існуючий. На території школи розташований спортивний майданчик та дитячий ігровий майданчик. До будівлі школи передбачене вимощення з тротуарною плиткою. 3.5. Інженерне обладнання , транспорт. 3.5.1. Дороги та автотранспорт Під’їзд автотранспорту до ділянки та в’їзд на територію здійснюється з вулиці Сіверська. Покриття під'їздів для автотранспорту – грунтове. 3.5.2. Водопостачання та каналізація Будівля школи (поз.1) та будівлі їдальні (поз.5) та дитсадка (поз.3) заживлені від існуючих свердловин технічної води та питної води. Водовідведення від будівлі школи (поз.1), будівлі їдальні (поз.5) та дитсадка (поз.3) здійснюється в існуючі малі очисні споруди (септики та фільтруючі колодязі). 3.5.3. Електропостачання Енергопостачання будівель НВК забезпечується від зовнішньої повітряної мережі 0,4кВ, яка проходить по вулиці Сіверська. За ступенем забезпечення надійності електропостачання проектовані споживачі ставляться до III-їй категорії надійності електропостачання. По території проходить телефонна кабельна каналізація. 4. Розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови, структура забудови, яка пропонується При формуванні планувальної структури проекту планування території за основу прийнята площа (1,3943 га) земельної ділянки НВК. На території планується наступний розподіл: 1. Зона навчальна -1,2983га/93%; 2. Зона інженерної інфраструктури (модульна теплогенераторна)-0,096га/7%; Площа забудови становить 0,19га. Проектом планується нове будівництво одноповерхової будівлі модульної теплогенераторної. Щільність забудови земельної ділянки – 0,8-2,0 тис.м2 /га 5. Характерисика видів використання території Вид використання - територія громадської забудови ( Г-2– зона навчальна) Зона призначена для розташування закладів середньої спеціальної і вищої освіти. Зони вищих і середньо-спеціальних навчальних закладів встановлюється з метою концентрації освітніх і супутніх до них функцій 71/18-00-ПЗ Арк. 7 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. Переважні види використання: 1. учбові заклади IV-III, I-II рівнів акредитації; 2. сквери, озеленені території; 3. спортивні майданчики; 4. малі архітектурні форми. Допустимі види використання (потребують спеціального дозволу або погодження): 1. споруди комунальної та інженерної інфраструктури, необхідної для обслуговування даної зони (модульна теплогенераторна); 2. гаражі та стоянки для постійного зберігання індивідуальних транспортних засобів. 6. Пропозиції щодо встановлення режиму забудови території та основні принципи планувально-просторової організації території Проектним рішенням ДПТ не вноситься жодних змін до планувальної структури навколишніх кварталів житлово-громадської забудови. Між будівлями НВК запропоновано розміщення відокремленої одноповерхової модульної теплогенераторної на твердому паливі (зона інженерної інфраструктури). В цій зоні знаходяться навіс для дров та контейнер для зберігання золи. На території НВК запропоновано будівництво приміщення для зберігання твердого палива. Територія НВК розділяється дорогами загальної мережі (вулиця Сіверська). На ділянці передбачено огородження та озеленення території з урахуванням кліматичних умов та особливостями рельєфу. Проект оздоблення прилеглої території виконується з урахуванням вимог по мінімізації догляду за зеленими насадженнями. Видалення твердих побутових відходів (сміття) здійснюється контейнерним методом ( контейнеровозами ). Контейнерний майданчик для відходів розміщується на відстані не менше 20 м від вікон і має тверде покриття, в'їзд з боку вулиці та захищений від стороннього доступу - має огорожу і навіс. Основними принципами планувально-просторової організації даної території є: - розміщення модульної теплогенераторної з урахуванням містобудівної ситуації, що склалася на суміжних територіях; - максимально зручне розташування об'єкту; - створення оптимальної схеми дорожньо-транспортного руху; - створення оптимальних мікрокліматичних і санітарно-гігієничних умов; - максимальне збереження природного ландшафту. 7. Переважні, супутні і допустимі види використання території 71/18-00-ПЗ Арк. 8 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. Переважний вид використання - територія громадської забудови (навчально- виховний комплекс) До супутніх видів переважного використання відносяться: 1. об’єкти інженерної інфраструктури (модульна теплогенераторна); 2. об’єкти благоустрою ( спортивні майданчики, місця для відпочинку). 8. Інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд. Проектні рішення 8.1 Електропостачання. Живлення споруди модульної теплогенераторної здійснюється від існуючого головного щита (після лічильника), який знаходиться в приміщенні школи підземним кабелем. Категорія надійності електропостачання – ІІІ Розведення електромереж по території буде виконано на стадії проектування об’єкту згідно діючих нормативних документів. Зовнішнє освітлення передбачається світлодіодними світильниками. Світильники встановлюються на залізобетонних опорах на висоті не нижче 7,5 м від рівня землі. 8.2 Водопостачання та каналізування Джерелом водопостачання є свердловина, яка знаходиться на території НВК. Створена мережа господарського водопроводу, яка забезпечує господарські потреби теплогенераторної. Система водопроводу даної території - низького тиску, однозонна, тупикова. Норми на господарські та поливальні потреби прийняті за ДБН В.2.5-64:2012. Господарський водопровід прокладено на нормативній відстані від будівель та споруд поліетиленовими трубами. Зони санітарної охорони споруд водопроводу встановлюються у відповідності зі ДБН В.2.5-74:2013 та становлять 5м. Водопровід пропонується прокладати на глибині 1,8 м. від поверхні землі і передбачати з поліетиленових труб типу ПЕ-80 ДСТУ Б В.2.7-151:2008. Остаточні рішення щодо схеми водопостачання модульної теплогенераторної, що проектується, пропонується прийняти на подальших стадіях проектування (стадії “Робочий проект”). Тоді ж пропонується виконувати гідравлічні розрахунки водопровідних мереж. Каналізування теплогенераторної передбачається шляхом будівництва місцевих каналізаційних споруд (септик та фільтрувальний колодязь) відповідно до будівельних та санітарних норм. Стоки самопливної мережею скидаються в локальні очисні споруди стічних вод . Добова кількість господарсько-побутових стічних вод від теплогенераторної складає 0,2 м 3 /добу. Каналізація передбачена самопливна завдяки природному ухилу та запроектованим ухилам трубопроводів. Для каналізації використані каналізаційні зовнішні труби з ПВХ ДСТУ Б В.2.5-32 :2007. 71/18-00-ПЗ Арк. 9 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. Організація відведення дощових вод з даної території розрахована з урахуванням рельєфу місцевості відкритим способом з застосуванням відкритого водовідвідного устаткування (канав, кюветів, лотків тощо), що допускається в сільських населених пунктах. ( п. 2,25 «Державні санітарні норми та правила утримання територій населених місць). Остаточне рішення щодо каналізування об’єкту необхідно прийняти на наступних стадіях проектування. 8.3 Теплопостачання Опалення будівель НВК передбачається від модульної теплогенераторної, яка працює на твердому паливі. Остаточне рішення щодо теплотрас необхідно прийняти на наступних стадіях проектування. 8.4 Зв'язок та телефонізація Територію проектування можливо забезпечити мережами єдиної національної системи зв'язку, телефонного і провідного мовлення тощо. На проектній території та прилеглих територіях веж мобільного зв’язку немає 8.5 Санітарне очищення Для підтримки задовільного санітарного стану проектної території утворюється система очистки від твердих побутових відходів шляхом їх вивозу відповідно договорів з комунальними службами району або міста. Збір твердих побутових відходів передбачений по системі сміттєзбірників, згідно з якою сміття збирається у змінні контейнери та вивозиться спецмашинами. Під час зберігання побутових відходів у контейнерах повинна бути виключена можливість їх загнивання, розкладання, розвіювання та розпилювання. Видалення твердих побутових відходів ( сміття) здійснюється контейнерним методом ( контейнеровозами ). На території передбачено один майданчик з двома контейнерами ємністю кожного 0,75м 3 для твердих побутових відходів. Контейнерні майданчики повинні бути віддалені від меж земельних ділянок стін житлових та громадських будівель і споруд, майданчиків для ігор дітей та відпочинку населення на відстань не менше 20 м. Контейнерні майданчики повинні мати водонепроникне тверде покриття та бути обладнані навісами, огорожею та ізольовані від об’єктів обслуговування населення, господарських дворів і магістральних вулиць смугою зелених насаджень шириною не менше 1,5 м, не повинні бути прохідними для пішоходів і транзитного руху транспорт. Проектом пропонується передбачити окремі контейнери для скла, пластмаси, паперу, металевих банок і харчових відходів, що дасть можливість зменшити навантаження на існуюче звалище шляхом вилучення за призначенням вторинних матеріалів з подальшим їх переробленням за відповідними технологіями на спеціалізованих підприємствах. Періодичне вивезення сміття на сьогодні здійснюється на полігон ТВП м.Шостка, на розрахунковий етап передбачається вивезення сміття на полігон ТВП з сортувальною станцією, які передбачені «Генеральним планом міста», за 71/18-00-ПЗ Арк. 10 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. погодженням з управлінням державного нагляду з дотриманням санітарного законодавства Головного Управління Держпродспоживслужби в Сумській області. 9. Вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту Зручність, безпека та оптимальна доступність - основні вимоги, які є критерієм при організації схеми руху транспорту об’єкту. Під'їзд автотранспорту здійснюватиметься через діючу автомобільну автодороги зі сторони вул. Сіверська. Для в'їзду та виїзду на територію передбачається використання двох існуючих окремо розташованих з протилежних сторін автодоріг. Під'їзди для автотранспорту на ділянку – з асфальтовим покриттям. Передбачено влаштування пішохідної алеї з можливістю проїзду та тротуарів. Проїзди на території – асфальтове покриття, тротуари- бетонна плитка. Транспортна схема забезпечує безперешкодний проїзд пожежної техніки. Аналіз існуючої забудови свідчить, що проектна територія забезпечена достатньою мірою транспортною інфраструктурою, достатніми умовами транспортно - пішохідного зв’язку. Базовим нормативним документом, що регламентує забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення до об'єктів соціальної інфраструктури, є ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення». Згідно з даним документом, при проектуванні та реконструкції громадських слід передбачати для інвалідів і громадян інших маломобільних груп населення (далі - МГН) умови життєдіяльності, однакові з іншими категоріями населення. Повинні бути передбачені умови безперешкодного та зручного пересування МГН по території, комплексу споруд, транспортної інфраструктури, зелених зон з урахуванням вимог ДБН 360, ДБН Б.2.4-1, ВСН 01, ДБН В.2.3-15. Система засобів орієнтації для людей з вадами зору й інформаційної підтримки повинна бути забезпечена на всіх шляхах руху, доступних для МГН на весь час експлуатації. Транспортні проїзди на ділянці та пішохідні дороги на шляху до об'єктів, які відвідують інваліди, допускається об'єднувати у разі дотримання містобудівних вимог до параметрів шляхів руху та положень ДБН В.2.3-4, ДБН В.2.3-5. Ширина шляху руху на ділянці при зустрічному русі інвалідів на кріслахколясках повинна бути не менше 1,8 м, при одно смуговому русі не менше 0,85м1,0м. з урахуванням габаритних розмірів крісел-колясок відповідно до чинних нормативних документів. Поздовжній ухил шляху руху, по якому можливий проїзд інвалідів на кріслахколясках, не повинен перевищувати 5%. При влаштуванні з'їздів із тротуару біля закладу та у затіснених місцях допускається збільшувати поздовжній ухил до 10% протягом не більше 10 м. Поперечний ухил шляху руху слід приймати в межах 1-2%. Висоту бордюрів по краях пішохідних шляхів на ділянці рекомендується приймати не більше 0,05 м. Для покриття пішохідних доріжок, тротуарів і пандусів не допускається застосування насипних або великоструктурних матеріалів, що перешкоджають 71/18-00-ПЗ Арк. 11 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. пересуванню МГН на кріслах-колясках або з милицями. Покриття з бетонних плит повинно бути рівним, а товщина швів між плитами - не більше 0,015 м. На шляхах руху МГН не допускається застосовувати непрозорі хвіртки на навісних завісах двосторонньої дії, хвіртки з обертовими полотнинами, а також турнікети завширшки менше ніж 0,85 м. Для відкритих сходів на перепадах рельєфу рекомендується приймати ширину проступків не менше 0,4 м, висоту підйомів сходинок - не більше 0,12 м. Усі сходинки у зовнішніх сходах у межах одного маршу повинні бути однаковими за формою у плані, за розмірами ширини проступку та висоти підйому сходинок. Поперечний ухил зовнішніх сходинок повинен бути в межах 1-2%. 10. Інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору. При визначенні складу заходів з інженерної підготовки території закладений основний принцип - збереження і поліпшення природних якостей існуючого ландшафту Проектом передбачаються такі заходи в межах детального плану території: - вертикальне планування території; - організація відводу поверхневих вод з території. Підземний простір не використовується Вертикальне планування виконано виходячи з умов максимального збереження природного рельєфу, ґрунтового покриву та існуючих зелених насаджень. Організація рельєфу майданчика будівництва вирішена методом проектних позначок та враховує створення нормативних ухилів для стоку дощових і талих вод. Мінімальні поздовжні ухили по проїжджій частині 0,004, що забезпечить природний стік дощових і талих вод, безпечні умови для руху транспорту. Ґрунтові води за всіма показниками для фундаментів, неагресивні. Підземний простір не використовується. В’їзд на територію передбачається з асфальтобетону. Пішохідні доріжки та відмостки передбачаються із бетонної плитки. 11.Комплексний благоустрій та озеленення території. На ділянці передбачено огородження та озеленення території з урахуванням кліматичних умов та особливостями рельєфу. Проектом оздоблення прилеглої території виконується з урахуванням вимог по мінімізації догляду за зеленими насадженнями. Передбачається комплексний благоустрій території : - Зручні під’їзди; - Місце паркування для персоналу та відвідувачів; - Зона зберігання твердих відходів у закритих контейнерах; - Місце для зберігання запасу твердого палива (за потреби); 71/18-00-ПЗ Арк. 12 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. - Зона озеленення. - Планування території щодо організації відводу осадочних вод; - Встановлення паркану. - Підїзд з твердим покриттям; - Освітлення (зовнішнє); - Не забудована територія - газонна трава та дерева 12.Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища Модульна теплогенераторна не входить до «Переліку видів діяльності та об'єктів, що становлять підвищену небезпеку». Зона можливого впливу та необхідність встановлення санітарно-захисної зони та її розмір, визначаються на наступних стадіях проектування розрахунковими методами для теплогенераторної в залежності від потужності, типу і рельєфу місцевості, тощо. Основними джерелами забруднення повітряного середовища від об’єкта, що розглядається є котли. Характер виробництва дозволяє виключити виникнення аварійних (залпових) викидів в атмосферне повітря. У процесі експлуатації теплогенераторної в навколишнє повітряне середовище виділяються шкідливі димові гази, що містять окисли азоту, окис вуглецю, метан та суспендовані частинки, недиференційовані за складом.Тому на наступних стадіях проектування, а саме у робочому проекті, необхідно виконати вимоги ДБН А.2.2-1-95 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливу на оточуюче середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будівель і споруд». На теперішній час вищевказана ділянка знаходиться в межах с.Івот в зоні садибної житлової та громадської забудови. Інженерні мережі прокладаються з урахуванням існуючих норм і правил. Рішення з інженерної підготовки території дозволяють відводити дощові і талі води за межи ділянки. В основу проектування об'єкту покладений ряд основних приниипів: • збереження і раціональне використання природних ресурсів; • дотримання нормативів допустимих рівнів екологічного навантаження на природне середовище; • дотримання протипожежних та санітарних нормативів. 13. Заходи цівільного захисту (цивільної оборони) та протипожежні заходи. Окремі види інженерно-технічного захисту (цивільної оборони) можуть містить у спеціальних державних програмах і розроблятись за окремими вимогами (на підставі завдання на проектування на наступних стадіях згідно з вимогами ДБН В.1.2- 4-2006). Заходи цівільного захисту розроблені генеральним планом села. Оцінка рівня захисту і контроль безпеки об’єкту здійснюється на стадіях: • відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування об'єкту - з метою перевірки принципової можливості забезпечення безпеки на відведеній та прилеглих територій; • проектування - з метою прогнозу очікуваного рівня безпеки; 71/18-00-ПЗ Арк. 13 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. • будівництва, коли здійснюється авторський та технічний нагляд та при введенні об'єкту в експлуатацію; • експлуатації об'єкту. Пожежна безпека повинна забезпечуватися комплексом проектних рішень, спрямованих на попередження пожежі, а також створення умов безпечних умов роботи підприємств, евакуацію людей і матеріальних цінностей. Протипожежні заходи, перш за все, повинні забезпечуються рішеннями закладеними у проектній документації для відповідної категорії об'єкту. На підставі вимог матеріалами ДПТ враховано: - протипожежні відстані по відношенню до навколишньої забудови; - забезпечення можливості проїзду протипожежних машин до усіх об'єктів і можливого доступу до приміщень з автодрабин чи авто-підйомників; -проектування проїздів і пішохідних шляхів в нормативних габаритах, для забезпечення можливої вільної евакуації, тощо. Витрати води на зовнішнє пожежогасіння згідно з вимогами ДБН В.2.5-74:2013 табл.3,4 становить 10л/с. Кількість пожеж - одна. Гасіння пожеж передбачається через запроектований гідрант, що буде встановлений на водопровідній мережі та забезпечуює гасіння пожежі кожної будівлі з 1-го пожгідранту. Існуючий пожежний пост знаходиться на відстані 350 м від об’єкту. У місцях розташування пожежних гідрантів на опорах ЛЕП напругою 0,4 кВ проектом пропонується встановлення світлових покажчиків “ПГ”, згідно з ГОСТ 12.4.009-83. Детальна інформація, до заходів пожежогасіння даної ділянки буде розроблена в комплексних протипожежних заходах генерального плану села. Місце розташування, комплектність пожежних (депо) постів на території населеного пункту та діючих підприємств, встановлюється у завданні на розроблення містобудівної документації - генерального плану населеного пункту за погодженням із зацікавленими організаціями. Систему охоронної сигналізації та пультової охорони, систему відеоспостереження, систему виявлення та оповіщення про пожежу, систему силового електропостачання, заземлення та вирівнювання потенціалів, систему блискавкозахисту та інші системи, передбачені проектною документацією виконати згідно чинного законодавства України. 14.Заходи щодо реалізації детального плану. Здійснення забудови обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами. Виходячи з вимог Закону «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою організації комплексної забудови території, яка є засобом забезпечення громадських інтересів, детальним планом розвинуто та уточнено функціональне та цільове використання території, щодо необхідності організації проведення робіт та спрямування фінансування на ефективне використання наявної території. Розрахунковий термін реалізації ДПТ - 7 років. 71/18-00-ПЗ Арк. 14 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. Детальний план території не підлягає експертизі. Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затверджений постановою Кабінету Міністрів України. Затверджений детальний план є підставою для оформлення вихідних даних на проектування об'єктів. Режим забудови ділянок, визначених для містобудівних потреб, обов’язковий для врахування під час розроблення землевпорядної документації. Перспективою розвитку передбачено: - будівництво модульної теплогенераторної; - влаштування доріг, тротуарів; - встановлення вуличного освітлення; - будівництво складу для зберігання твердого палива; -будівництво інженерних мереж. 15.Перелік вихідних даних 1. Рішення тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання Івотської сільської ради від 22.07.2018р; 2. Договір на розроблення містобудівної документації №71/18 3. Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЯЯ№292241 від 04.10.2007, кадастровий номер 5925381700:02:005:0130; 4. Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою Серія ЯЯ№292240 від 04.10.2007, кадастровий номер 5925381700:02:005:0131; 5. Завдання на проектування 71/18-00-ПЗ Арк. 15 Зм. Кільк. Арк №док Підп. Дата Копіював Формат А4 Зам. інв. № Підп. і дата Інв. № ор. 16. Основні техніко-економічні показники детального плану № п/п Показники Одиниці виміру Величини в одиницях виміру 1 2 3 4 1. Територія, що розглядається детальним планом га 2,5 2. Площа території НВК в т.ч. га/% 1,3943/100 Площа території ЗОШ І-ІІІст. га/% 1,2472/89,45 Площа території НВК(дошкільний заклад) га/% 0,1471/10,55 3. Площа під забудовою га/% 0,19/13,5 4. Площа під проїздами, вимощеннями та майданчиками га/% 0,07/5 5. Площа озеленення,газони,зелені насадження га/% 1,0303/74 6. Площа під дитячими та спортивними майданчиками га/% 0,104/7,5 7. Площа території для інженерної інфраструктури га 0,096 8. Площа під забудову модульної теплогенераторної м 2 60 9. Гранична поверховість будівлі/споруди поверх 1 10. Потужність модульної теплогенераторної кВт До 200 11. Площа забудови складських приміщень та навісів м 2 150 Наведені техніко-економічні та технологічні показники щодо щільності забудови, загальної площі будівель та споруд, можуть дещо коригуватись. Остаточна щільність забудови та загальна площа будівель та споруд буде уточнена на наступних, більш детальних стадіях проектування

https://rada.info/upload/users_files/04391871/df173fe8ef22d67d58c0b774d057ceb7.pdf

 

Проекти рішень 43 сесії сьоме скликання

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *