Оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення

про  оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії  Івотської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. № 1160-IV,  та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет  Івотської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проект рішення  Івотської сільської  ради „Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік".

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України,  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Поштова адреса розробника проекту: 41133, Україна, Сумська область, Шосткинський район, село Івот, вул. Сіверська, 65,( 05449) 3-24-33.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому вигляді слід надсилати на адресу: 41113, Україна, Сумська область, Шосткинський район, село Івот, вул.Сіверська, 65, (05449) 3-24-33.

Сільський голова                                                                 О.Г.Дуб

12.05.2020 р.

Повідомлення

про  оприлюднення регуляторного акту  проекту рішення сесії  Івотської сільської ради «Про затвердження правил благоустрою села Івот Івотської сільської ради».

Відповідно до ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, виконавчий комітет Івотської сільської ради, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту рішення Івотської сільської ради «Про затвердження Правил Благоустрою села Івот Івотської сільської ради» в мережі Інтернет за адресою: ivotskayasr@ukr.net  в розділі «Регуляторна діяльність» та на інформаційному стенді сільської ради з аналізом його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Івотської сільської ради протягом місяця з дня оприлюднення (з 05 вересня по 04 жовтня 2019 року)  проекту рішення за поштовою адресою:вул. Сіверська, 65, с.Івот Шосткинського району Сумської області та електронною адресою: ivotskayasr@ukr.net

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

Сільський голова                                                                 О.Г.Дуб

05.09.2019 р.

Повідомлення

про  оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії  Івотської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2020 рік»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. № 1160-IV,  та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет  Івотської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проект рішення  Івотської сільської  ради „Про місцеві податки і збори на 2020 рік".

16.05.2019 р.

Повідомлення

про  оприлюднення регуляторного акту проекту рішення сесії  Івотської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2019 рік»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. № 1160-IV,  та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет  Івотської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проект рішення  Івотської сільської  ради „Про місцеві податки і збори на 2019 рік".

21.05.2018 р.

Повідомлення

про  оприлюднення регуляторного акту  проекту рішення сесії  Івотської сільської ради «Про внесення змін до рішення 38 сесії 7 скликання від 25.06.2018  «Про

встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Відповідно до Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» № 2497-УІІІ від 10.07.2018, внесені зміни до рішення Івотської сільської  ради „Про місцеві податки і збори на 2019 рік" з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється регуляторний акт -  проект рішення  Івотської сільської  ради «Про внесення змін до рішення 38 сесії 7 скликання від 25.06.2018  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Мета даного  рішення є внесення змін до встановлення на території Івотської сільської ради порядку сплати таких податків і зборів, як земельний податок на землі лісогосподарського призначення для юридичних та фізичних осіб, за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативно-грошову оцінку яких не проведено відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до сільського бюджету.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Івотської сільської ради протягом місяця з дня оприлюднення (з 01 листопада по 01 грудня 2018 року)  проекту рішення за поштовою адресою:вул. Сіверська, 65, с.Івот Шосткинського району Сумської області та електронною адресою: ivotskayasr@ukr.net

01.11.2018 р.