Сільський голова - Дуб Олександр Григорович

Дуб Олександр Григорович народився 18 жовтня 1973 року в селі Івот Шосткинського району Сумської області в сім׳ї службовців.

1990 році закінчив Івотську середню школу.

1991 році з 21 лютого працював дробильником в Шосткинському заводі ім..50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції з якого був звільнений в зв’язку з призовом в армію. З 15 листопада 1991 року по 01 листопада 1993 року служив в м.Артемівськ Донецької області.

З січня 1994 року по червень працював слюсарем в Шосткинському підприємстві по лісництву та бджільництву. Був звільнений в зв’язку з переводом в Шосткинський МР УМВС та працював міліціонером державної служби охорони, а з 1994 року дільничим інспектором Шосткинського РВ УМВС,  пропрацював до листопада 2000 року.

З березня 2001 року знаходився на обліку в Шосткинському центрі зайнятості.

Закінчив Глухівський агротехнічний коледж за спеціальністю технік-електрик.

Одружений, дружина Дуб Ірина Миколаївна, працює дільничою медсестрою в Івотській лікарській амбулаторії. Маю двох доньок.

Ні я, ні мої близькі під судом та слідством не перебувають.

Домашня адреса: 41113 Сумська область Шосткинський район с.Івот вул..Молодіжна, 3а